Yükleniyor...
tr en ro
Müşterilerimiz Hizmetlerimiz Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Macrocenter Fine Food
Durum
Migros / Macrocenter gibi büyük metrekareli mağazacılık yapan süpermarketler,
sıkışık şehirleşme, karlılık ve ulaşım sıkıntısı sebebiyle küçük metrekareli mağazacılığa  yönelerek yeni alternatifler arayışına girdi.
 
Macrocenter daha küçük metrekarelerle hedef müşteri kitlesine yerinde ulaşabilmek adına yeni bir marka oluşturma ihtiyacıyla Akıl İşleri’ne geldi.
 
Çözüm
Hedef kitlenin yoğun bulunduğu segmente edilmiş lokasyonlarda, rekabette bulunulan lüks şarküterilere karşılık şehirli uzman bakkal konsepti “Fine Food” Markası yaratıldı.
 
Uygulamalar
Workshop, Logo, amblem, kurum kimliği, ambalaj tasarımı, mağaza içi görsel tasarım ve üretimi, mağaza konsept tasarımı ve üretimi, uygulama ve uyarlama projeleri.
 
Sonuç
Macrocenter’ın DNA’sı ile paralel kurum kimliğini oluşturuldu. Bu kimlik ışığında özgün mekanlar yaratıldı. Macrocenter’ın kaliteli hizmet ilkesin küçük metrekareli mekanlara adapte edildi. İlk örnekler olarak Selimiye ve Bebek mağazalarının uygulamaları gerçekleşti. Macrocenter’la aynı dili konuşan; doğal, sağlıklı, zevk sahibi ve akıllı alışverişe uygun şarküteri/marketler hayata geçti.
Macrocenter Fine Food
Macrocenter Fine Food
Macrocenter Fine Food
Macrocenter Fine Food
Macrocenter Fine Food
Macrocenter Fine Food
Paylaş Paylaş Paylaş